095 277-03-86

095 277-80-03

098 57-653-57

 

RU

UA

Записатися на прийом

Гідроколонотерапія – очищувальна процедура, яка проводиться у медичному закладі шляхом наповнення товстої кишки великою кількістю рідини

 

Гідроколонотерапія – найкоротший шлях до очищення і здоров’я! Якщо у роботі кишківника виникають негаразди, це суттєво впливає на організм людини (зниження працездатності, погіршення самопочуття). Неправильне харчування, вживання алкоголю і табаку викликає порушення мікрофлори кишківника та розвиток паразитів, що в результаті може спричинити появу зайвої ваги та багатьох захворювань органів системи травлення. Гідроколонотерапія – ефективний і безпечний способ очищення від шлаків товстої кишки і всього організму.

Процедура гідроколонотерапії є одним з найбільш ефективних сучаних методів очищення організму від шлаків. У медичному центрі «Дніпромед» її проводять на апараті «МІТ-КТ», який не має аналогів у світі. Цей пристрій був створений під егідою Всеукраїнської асоціації фізіотерапії і курортології. Дія апарату базується на класичному способі промивання кишківника. Під дією теплої води видаляються не перетравлені залишки їжі, хвороботворні організми, слиз, а також калові маси з поверхні слизової оболонки товстої кишки.

Вода для терапії підлягає очищенню ультрафіолетом, а використання червоного променю та магніту надає їй особливих, лікувальних, властивостей. Такий активний розчин поступово вводиться у кишківник. Процедура допомагає позбутися шлаків, нормалізувати стан мікрофлори та процес дефекації.

   Правильна робота всіх систем організму безпосередньо залежить від того, як функціонує кишківник.  На жаль, більшість людей звертаються по допомогу лікаря вже на пізніх стадіях розвитку захворювань. Варто пам’ятати про те, що успішне та швидке одужання залежить від своєчасного встановлення точного діагнозу. Тому, при появі перших проявів кишкових розладів, не зволікайте і не займайтеся самолікуванням, запишіться на консультацію до спеціаліста.

Проведение гідроколонотерапії рекомендовано при наявності захворювань шлунково-кишківникового тракту, печінки, при хронічних колітах, закрепах, алкогольних та медикаментозних отруєннях, тощо.

 

Користь гідроколонотерапії:

 

• дезінтоксикація – виведення токсичних речовин з товстого кишківника;

• нормалізація стулу та формування калових мас, позитивний вплив на моторику кишківника;

• відновлення мікроциркуляції органів черевної порожнини;

• зниження ваги.

Чередування теплої та прохолодної промиваючої рідини викликає очищення тонкого відділу кишківника, печінки та нирок природним шляхом.

 

Підготовка до гідроколонотерапії:

 

• за три дні до процедури варто обмежити вживання тваринних жирів.

• категорично забороняється – випічка з висівками, житній хліб, бобові, капуста, свіжі овочі та фрукти, а також алкоголь та газовані напої.

• Надавати перевагу кашам на воді – пшеничній, рисовій, вівсяній, гречаної; можна їсти варену рибу, нежирне м’ясо птиці.

• з напоїв дозволяються – домашній йогурт, нежирний кефір, сік без цукру і трав’яний чай.

• за два дні до апаратної чистки треба приймати активоване вугілля та еспумізан по 2 таблетки 3 рази на день (за призначенням лікаря).

• перед сеансом не можна їсти (не менше,ніж 4 години до процедури).

 

 

Індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта

Проведення процедури

 у зручний для

вас час

 

Інноваційні методи лікування,

комплексний підхід

 

Діагностика експертного рівня, всі види аналізів,

денний стаціонар

 

Гідроколонотерапія

Павлова Неля Анатоліївна

Відправка форми…

На сервері помилка

Форма отримана

Попередній запис на прийом

Павлова Марина

Володимирівна

лікар гінеколог

лікар невропатолог

Плахтирь Лілія

Іванівна

Ющук Олена

Анатоліївна

лікар педіатр,

сімейний лікар

лікар ендокринолог

098 57-653-57

0552 48-51-33

095 277-03-86

095 277-80-03

Як нас знайти?

м. Херсон, вул. Робоча, 66

будівля заводу

Напівпровідників

Приєднуйтесь