095 277-03-86

095 277-80-03

098 57-653-57

 

RU

UA

Педіатр – це перший лікар у житті кожної людини і, зазвичай, саме від нього залежить те, наскільки комфортним буде спілкування з медиками у подальшому її житті. Емоційне і фізичне здоровя дитини – найголовніше для батьків, тому більшість із них ретельно підходить до вибору саме того спеціаліста, який не просто огляне і, за необхідністю, призначить лікування, але, перш за все – зробить усе можливе для того, щоб цей досвід був максимально комфортним для маленького пацієнта.

включає:

- збір анамнезу про розвиток дитини (які захворювання переніс, яке лікування вже проводилось або проводиться, перелік результатів виконаних досліджень);

- огляд дитини у присутності батьків, встановлення діагнозу;

- розробка плану обстеження;

- призначення лікування;

- відповіді на запитання батьків у процесі терапії;

- контроль за призначеним лікуванням та його результатами.

   У медичному центрі «Дніпромед» педіатр оглядає дитину комплексно, враховуючи спадковий аспект, який часто є причиною багатьох захворювань. Окрім того, важливим фактором гармонійного розвитку є приклад, який він отримує від мами і тата, тому завдання кваліфікованого спеціаліста полягає у тому, щоб донести до батьків той факт, що їх усвідомлений здоровий спосіб життя – це запорука здоров’я дитини.

    Кожен візит до нашого центру ми стараємось зробити максимально комфортним і безпечним для малюка, тому прийом маленьких пацієнтів у кабінеті педіатра ведеться у формі гри. Дуже важливо створити умови, за яких дитина не буде відчувати панічний страх або тривожність перед прийомом лікаря, тому що регулярні профілактичні огляди – невід’ємна частина відповідального підходу до здорового розвитку. Інтер’єр центру оформлений таким чином, щоб у дітей виникало відчуття затишної казки, а турбота персонала спрямована на те, щоб огляд лікарем не був стресом.

 

   Основні напрямки роботи педіатра:

  - діагностика фізичного і нервово-психічного стану дитини;

  - спостереження за новонародженими (організація режиму дня і харчування для правильного росту і розвитку малюка);

  - консультативна допомога дітям молодшого і середнього шкільного віку;

 - лікування гострих захворювань верхніх дихальних шляхів і бронхо-легеневих патологій з використанням фізіотерапевтичних методів;

  - зниження факторів ризику розвитка захворювань за допомогою галотерапії;

  - етапність у лікуванні хронічних захворювань у дітей;

  - лікування різних форм дисбактеріозу.

     Окрім того, у нашому центрі можна здать всі аналізи, які мозуть знадобитись для уточнення діагнозу; пройти усі види УЗД на апараті експертного класу. У своїй клінічній практиці педіатр використовує різні методи профілактики і лікування. Однак, перевага все частіше віддають немедикаментозній терапії, тому що вона не спричиняє серйозного навантаження на дитячий, ще не до кінця сформований, організм. У контексті оздоровлення, підняття імунітету, профілактики і лікування, зменшення рецидивів захворювань, особливо ефективним є використання фізіотерапевтичних процедур, а саме - галотерапії.

Прийом ведуть висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом - Плахтирь Лілія Іванівна, Крижановська Катерина Анатоліївна.

     Наш медичний центр також надає послугу виклика педіатра додому у тому випадку, якщо Ви з будь-яких причин не можете прийти з дитиною на прийом.  Важливо пам’ятати про те, що своєчасна діагностика і лікування багатьох хвороб у ранньому дитинстві допомагає запобігти виникненню гострих захворювань і їх хронічних форм у майбутньому.

 

Проведення консультативного прийому

 у зручний для вас час, виклик лікаря додому

Повний комплекс реабілітаційних, діагностичних послуг

 Інноваційні методи лікування, комплексний підхід, фізіотерапія

Комфортно облаштований денний стаціонар, сучасне обладнання

Педіатрія

Павлова Неля Анатоліївна

Відправка форми…

На сервері помилка

Форма отримана

Попередній запис на прийом

Павлова Марина

Володимирівна

лікар гінеколог

лікар невропатолог

Плахтирь Лілія

Іванівна

Ющук Олена

Анатоліївна

лікар педіатр,

сімейний лікар

лікар ендокринолог

098 57-653-57

0552 48-51-33

095 277-03-86

095 277-80-03

Як нас знайти?

м. Херсон, вул. Робоча, 66

будівля заводу

Напівпровідників

Приєднуйтесь