Записатися на прийом

При виклику додому нашого лікаря, ви гарантовано отримаєте найефективнішу медичну допомогу. Наші лікарі - досвідчені і висококваліфіковані фахівці, які здатні швидко розібратися в ситуації і вибрати найбільш дієвий метод лікування. Будьте впевнені: ваше здоров'я - у надійних руках!

Ви можете викликати лікаря додому для дітей та дорослих, виклик доктора гарантує надання професійної допомоги. При цьому Ви отримаєте допомогу висококваліфікованих лікарів і медсестер у зручний для Вас час.

Ви отримаєте консультацію сімейного лікаря, педіатра з медичного центру Дніпромед з максимальною оперативністю. Якщо у Вас немає можливості дістатися до нашого центру в Херсоні, виклик лікаря додому - це ваш вихід в даній ситуації. При необхідності наша кваліфікована медсестра може взяти у Вас аналізи на дому. Якщо ви почали помічати появу неприємних відчуттів, часту зміну самопочуття або несуттєві на перший погляд симптоми, краще не тягнути час і своєчасно звернутися за консультацією до лікаря.

При виявленні захворювань на ранній стадії їх розвитку більше шансів позбутися від недуги без серйозних наслідків. Виклик лікаря додому в Херсоні дасть можливість пройти лікарське обстеження в звичній домашній обстановці. Замість того щоб кудись іти, їхати, займати чергу можна просто чекати приїзду лікаря лежачи в ліжку у себе вдома або займаючись своїми справами - все залежить від того як ви себе почуваєте.

 Така послуга, як виклик лікаря додому в Херсоні особливо актуальна серед людей похилого віку. Адже зайвий раз переживати стресовий стан для літніх пацієнтів вкрай небажано. Та й відвідування лікарні часто змушує хвилюватися навіть молодих людей.

 

Приводом зробити виклик лікаря додому в Херсоні можуть послужити наступні симптоми:

 

- Стрімке схуднення без видимих ​​причин;

- Часта слабкість, порушення мови, писк у вухах, сковування кінцівок;

- Висока температура та тривалий головний біль;

- Виснажливий головний біль, якого раніше не спостерігалося.

 

   Це тільки деякі ознаки, при яких потрібно негайне звернення за медичною допомогою. Так само можливі і будь-які інші симптоми, які стривожили вас і ваших близьких.

 

   Доктор здійснить огляд хворого, виявить причини поганого самопочуття, а в разі необхідності направить на додаткові обстеження.

Навіть якщо в процесі огляду нічого серйозного не виявиться, лікар може дати профілактичні рекомендації. Виїзд лікаря можливий з 8 до 16 годин. До вас готові виїхати терапевт, педіатр, сімейний лікар, хірірг, ортопед-травматолог. Ви можете викликати лікаря додому в будь-який район нашого міста.

 

Проведення консультативного прийому

 у зручний для вас час

Індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта

Кваліфікований багатопрофільний фахівець, допомога всім віковим категоріям

Виклик лікаря додому,

 всі види аналізів,

денний стаціонар

 

Консультація лікаря удома

Відправка форми…

На сервері помилка

Форма отримана

Попередній запис на прийом

Ющук Олена

Анатоліївна

лікар ендокринолог

Комарова Олена Миколаївна

невропатолог

Дмитрієв Сергій Миколайович

імунолог

095 277-03-86

Як нас знайти?

м. Херсон, вул. Робоча, 66

будівля заводу

Напівпровідників

Приєднуйтесь